V podkroví je 5 pokojů, které mají předsíň s šatními skříněmi, koupelnou a WC. Pokoje jsou přístupny z chodby, na které jsou dvě lednice, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice.

lůžko/den dvě noci a více týdenní
Dvojlůžkový pokoj 390 Kč 350 Kč 330 Kč
Třílůžkový pokoj 370 Kč 340 Kč 320 Kč

Při týdením pobytu, dugustace v našem sklípku ZDARMA

číslo pokoje počet lůžek
Pokoj č.1 dvě lůžka, pokoj
Pokoj č.2 dvě lůžka a pohovka
Pokoj č.3 dvě lůžka a pohovka
Pokoj č.4 dvě lůžka a dvě pohovky
Pokoj č.5 tři lůžka a pohovka

V přízemí jsou další dva pokoje, přístupné z kryté terasy.


Pokoj č. 6 je třílůžkový s pohovkou, s jídelním stolem a čtyřmi židlemi, noční stolky a skříní. Jako jediný má tento pokoj i vybavenou kuchyňku (lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, dřez, nádobí.
Je také vybaven koupelnou s WC. Cena pokoje je o 60kč / den vyšší.


Pokoj č. 7 je pokoj nejmenších rozměrů a nejlevnější. Má dvě lůžka, stolek, židle, skříň, lednici, televizi, koupelnu se sprchovým koutem a WC.
Cena za lůžko je o 30Kč / den nižší


Asi 150 m od penzionu je vinný sklípek, v jehož podkroví je dvoulůžkový pokoj (č. 8) s koupelnou (vana a WC) a kuchyňským koutem, který je vybaven dřezem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. V pokoji je dvojlůžko, noční stolky, komody, stolek, židle a televize. Je zde také venkovní posezení ve stínu akátů s vyhlídkou na vinice a Pálavské vrchy, možnost úschovy kol a parkování auta.

Při obsazení pokoje jednou osbou je příplatek 50-100Kč (podle počtu dní) Při obsazení třetího, respektive čtvrtého lůžka navíc je cena 230Kč. Je možno si objednat snínadani v ceně 70Kč, nebo polopenzi 150kč / osoba

Během letních práznin děláme rezervace jen na víc dní s nástupem nebo odjezdem v sobotu. Uvolnění pokoje vždy do 10 hodin, příjezd na ubytování po 14hodině.