V podkroví je 5 pokojů, které mají předsíň s šatními skříněmi, koupelnou a WC. Pokoje jsou přístupny z chodby, na které jsou dvě lednice, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice.
2-3 noci od 4 nocí od 7 nocí
Cena za lůžko 370 Kč 350 Kč 330 Kč
  • Cena za lůžko 2 až 3 noci 370 Kč, od 4 nocí 350 Kč, od 7 nocí 330 Kč, 3 resp. 4 lůžko na pokoji 230 Kč.
  • Dítě do tří let zdarma /cena jen za použití povlečení 70 Kč/, od 3-12 let cena poloviční.
  • Ubytovací poplatek pro obec 10 Kč za noc pro dospělou osobu. Záloha na ubytování od 500 Kč.
  • Polopenze 160 Kč, snídaně 70 Kč objednat před příjezdem. Objednávku ubytování na jednu noc děláme jen pro větší počet osob, kteří si objednají i sklep.
Při týdením pobytu, dugustace v našem sklípku ZDARMA
číslo pokoje počet lůžek
Pokoj č.1 dvě lůžka, pokoj
Pokoj č.2 dvě lůžka a pohovka
Pokoj č.3 dvě lůžka a pohovka
Pokoj č.4 dvě lůžka a dvě pohovky
Pokoj č.5 tři lůžka a pohovka
 
V přízemí jsou další dva pokoje, přístupné z kryté terasy.
Pokoj č. 6 je třílůžkový s pohovkou, s jídelním stolem a čtyřmi židlemi, noční stolky a skříní. Jako jediný má tento pokoj i vybavenou kuchyňku (lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, dřez, nádobí.
Je také vybaven koupelnou s WC. Cena pokoje je o 60kč / den vyšší.
Pokoj č. 7 je pokoj nejmenších rozměrů a nejlevnější. Má dvě lůžka, stolek, židle, skříň, lednici, televizi, koupelnu se sprchovým koutem a WC.
Cena za lůžko je o 30Kč / den nižší
Asi 150 m od penzionu je vinný sklípek, v jehož podkroví je dvoulůžkový pokoj (č. 8) s koupelnou (vana a WC) a kuchyňským koutem, který je vybaven dřezem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. V pokoji je dvojlůžko, noční stolky, komody, stolek, židle a televize. Je zde také venkovní posezení ve stínu akátů s vyhlídkou na vinice a Pálavské vrchy, možnost úschovy kol a parkování auta.
Při obsazení pokoje jednou osbou je příplatek 50-100Kč (podle počtu dní) Při obsazení třetího, respektive čtvrtého lůžka navíc je cena 230Kč. Je možno si objednat snínadani v ceně 70Kč, nebo polopenzi 150kč / osoba
Během letních práznin děláme rezervace jen na víc dní s nástupem nebo odjezdem v sobotu. Uvolnění pokoje vždy do 10 hodin, příjezd na ubytování po 14hodině.